Na terenie Ośrodka znajduje się nowopowstały kompleks Apartamentów. W sumie jest ich 6, każdy z oddzielnym wejściem, ogródkiem oraz ogrodzonym parkingiem. Jeden przeznaczony jest dla osób z niepełnosprawościami. Każdy Apartament składa się z dwóch oddzielnych pokoi. Jeden z dużym podwójnym łóżkiem a drugi z dwoma pojedynczymi, z aneksu kuchennego z lodówką, łazienki z prysznicem oraz salonu z rozkładaną kanapą i telewizorem.

Obiekt położony jest w zakolu rzeki Warty, tuż przy jej brzegu. Naprzeciw znajduje się historyczne Grodzisko, zwane potocznie Zamczyskiem. Powstałe w VIII w p. n. e. malowniczo położone, z którego rozciaga się widok na lewobrzeże rzeki. Teren znajdujący się przy Apartamentach jest ogrodzony a w najbliższym czasie będzie dostępna również restauracja, która zaoferuje śniadania, obiady, kolacje, desery czy pizzę. Dla zaspokojenia pragnienia różnego rodzaju trunki.

Dla miłośników spacerów, kijków, rowerów tradycyjnych lub elektrycznych mnóstwo lasów i łąk dookoła co gwarantuje wspaniały wypoczynek i ciszę tak poszukiwaną w dzisiejszym świecie pełnym gwaru.