Jeśli lubicie państwo czynny wypoczynek lub szukacie spokoju zapraszamy  do naszego ośrodka „Zacisze” w Konopnicy. Ośrodek mieści się malowniczej   i spokojnej okolicy, otoczonej lasem. W pobliżu płynie rzeka Warta, na której można organizować spływy kajakowe zakończone grillem lub ogniskiem. Dla gości chcących spędzić czas aktywnie proponujemy wyprawy rowerami po ścieżkach i wytyczonych szlakach rowerowych w naszej okolicy.  Szlaki sprzyjają także spacerom oraz uprawnianiu nordic walkingu (na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia potrzebnego sprzętu dla całej rodziny).
Dla miłośników sportu oddajemy do dyspozycji: kort tenisowy, boisko do piłki plażowej, kometki, a także piłkarzyki, stół do tenisa, dart oraz bilard, a dla dzieci cymbergaj. Oferujemy Państwu szeroką gamę usług: od organizacji imprez okolicznościowych przez konferencje, aż do wszelkiego rodzaju biernego i czynnego wypoczynku.
Dla organizujących uroczystości ślubne oferujemy salę o niepowtarzalnym wnętrzu i wyjątkowym klimacie. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w organizację każdej uroczystości, oddając Państwu do użytku:
• dużą salę balową mieszcząca 220 osób,
• mniejszą- konferencyjną na  65 osób,
• profesjonalny personel oraz sprzęt, w tym: projektor multimedialny, telewizor, DVD, ekran oraz nagłośnienie.
„Zacisze” to miejsce, gdzie przyroda, cisza i malownicze okolice pozwolą Państwo odetchnąć od codziennego zgiełku. Zapraszamy do kontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółowej oferty.
Serdecznie zapraszamy!